Ważna informacja dla Klientów

Ważna informacja dla klientów - Adwokat Słubice, Kostrzyn nad Odrą, Rzepin, Ośno Lubuskie, Sulęcin, Krosno Odrzańskie, Gorzów Wlkp. - internet, online

Drodzy Klienci!

W związku z narastającym zagrożeniem epidemiologicznym i koniecznością podjęcia dodatkowych wzmożonych środków ostrożności, a także wobec wprowadzenia na terenie Polski stanu epidemii i ograniczeń w przemieszczaniu się, uprzejmie informuję, iż Kancelaria co najmniej do połowy kwietnia 2020 r. przechodzi na tryb pracy zdalnej, natomiast siedziba Kancelarii pozostanie przez ten czas fizycznie zamknięta. Wobec tego co do zasady nie będzie możliwe osobiste spotkanie z adwokatem i co za tym idzie osobiste świadczenie usług prawnych przez adwokata. Jednocześnie przypominam, iż kontaktować się z prawnikiem i korzystać z usług Kancelarii można także za pośrednictwem Internetu. Zachęcam zatem w obecnym czasie do korzystania z pomocy prawnej w ten właśnie sposób.

Pomoc prawna online

Kontakt z Kancelarią w celu ustalenia szczegółów ewentualnej współpracy i realizacji usługi prawnej, bądź omówienia spraw bieżących dotychczasowych Klientów Kancelarii możliwy jest zarówno telefonicznie pod numerem telefonu +48 537 393 945, jak i via e-mail pod adresem andrzej.edward.mokrzycki@gmail.com lub za pomocą formularza kontaktowego znajdującego się na stronie internetowej Kancelarii (stopka strony internetowej lub zakładka KONTAKT). Z uwagi na dużą ilość zapytań składanych poprzez wiadomości e-mail, czas odpowiedzi na nie może ulec wydłużeniu. By uniknąć nieporozumień, zastrzega się przy tym, iż Kancelaria nie udziela porad prawnych telefonicznie, jak też nie udziela porad prawnych bezpłatnie.

Jednocześnie informuję, że większość sądów odwołała zaplanowane rozprawy i posiedzenia, za wyjątkiem spraw pilnych, których wykazy są publikowane przez sądy na bieżąco. Więcej szczegółów w tych kwestiach uzyskacie Państwo na stronach poszczególnych sądów oraz kontaktując się z obsługą danego sądu. Sądy nadal bowiem pracują. Na chwilę obecną (dn. 24.03.2020 r.) odwołanie rozpraw i ograniczenie działalności sądów nie oznacza jednak, że terminy w sprawach (np. na dokonanie określonej czynności procesowej) przestają biec.

Poniżej znajdują się odnośniki prowadzące na strony internetowe części Sądów, przed którymi Kancelaria prowadzi sprawy:

  1. Sąd Rejonowy w Słubicach
  2. Sąd Rejonowy w Sulęcinie
  3. Sąd Rejonowy w Gorzowie Wlkp.
  4. Sąd Rejonowy w Krośnie Odrzańskim
  5. Sąd Rejonowy w Zielonej Górze
  6. Sąd Okręgowy w Gorzowie Wlkp.
  7. Sąd Okręgowy w Zielonej Górze

Życzę zdrowia!
adwokat Andrzej Mokrzycki

Ta strona internetowa używa ciasteczek (plików cookies), dzięki którym może ona działać lepiej. Przestrzegamy także RODO.

FORMULARZ KONTAKTOWY