DANE KONTAKTOWE

Poniżej znajdują się dane kontaktowe, adres oraz godziny otwarcia kancelarii. W celu umówienia się na spotkanie, jak również w celu realizacji innego celu kontaktu, wystarczy zadzwonić lub wypełnić znajdujący się poniżej formularz kontaktowy albo wysłać zwykły e-mail. Wszystkie spotkania, powinny być wcześniej zapowiedziane i uzgodnione. Kontaktując się, postaraj się możliwie zwięźle i dokładnie przytoczyć stan faktyczny sprawy.

Siedziba

FIRMA:
Kancelaria Adwokacka
Adwokat Andrzej Mokrzycki

ADRES:
ul. Bohaterów Warszawy 3/16
69-100 Słubice

Płatności

RACHUNEK BANKOWY:
22 1090 1115 0000 0001 3710 7916
NIP:
5981585438
REGON:
380835701
SPOSOBY PŁATNOŚCI:
Gotówka, przelew

Godziny otwarcia

PONIEDZIAŁEK – PIĄTEK:
1000 – 1700

Ze względu na charakter pracy adwokata i konieczność jego częstej obecności poza siedzibą kancelarii, należy wcześniej uzgodnić termin spotkania.

 

FORMULARZ KONTAKTOWY

Wypełniając poniższy formularz kontaktowy postaraj się opisać swój problem prawny jak najdokładniej. Ułatwi to udzielenie Ci możliwie najpełniejszej pomocy prawnej.

Jeżeli chcesz przesłać adwokatowi określone dokumenty, załącz je wysyłając do adwokata zwykły e-mail.

Jeżeli chcesz umówić się na spotkanie z adwokatem, możesz zaproponować dogodny dla Ciebie termin lub terminy spotkania. Zaproponowanie przez Ciebie takiego terminu lub terminów, przyspieszy spotkanie z adwokatem. W przypadku gdy dany termin okaże się niemożliwy do zrealizowania, zostaniesz poinformowany o tym wraz z propozycją spotkania w innym terminie.

W przypadku gdy chcesz skorzystać z usługi porady prawnej przez Internet, zapoznaj się koniecznie z regulaminem świadczenia tej formy pomocy prawnej.

 

 
 

DO POBRANIA

Klikając w poniższy przycisk pobierzesz druk pełnomocnictwa udzielanego adwokatowi – do samodzielnego wypełnienia. Wypełnienie i przedłożenie niniejszego pełnomocnictwa bez wiedzy i zgody adwokata nie rodzi dla adwokata żadnych skutków prawnych i nie obliguje adwokata do prowadzenia sprawy.

Pełnomocnictwo